Přehled událostí ze dne 9. února 2018

4463261_0005_FMAX_20180210005050.JPG

Řidič se dopustil dopravního přestupku, zároveň je podezřelý z trestného činu. Místo svěžího dechu hořká pachuť z odhalení, zákazník odešel s pokutou.

Řidič se dopustil dopravního přestupku, zároveň je podezřelý z trestného činu

Bezohledně vůči ostatním se zachoval muž, který včera odpoledne odstavil své vozidlo ve Václavské ulici a odešel od něj. Komplikace tak vznikaly nejen motoristům, kteří byli nuceni najíždět na koleje, ale i řidičům tramvajových linek. Řidič se k autu vrátil, až když uviděl, že k jeho toyotě přišla hlídka městské policie. Strážníkům přiznal, že s vozidlem přijel a předložil jim pouze občanský průkaz. Tvrdil přitom, že řidičský průkaz zapomněl doma. Lustrace ovšem odhalila, že nezůstane jen u dopravního přestupku. Muž měl totiž platný zákaz řízení a za volant vůbec neměl usednout. Dopravní přestupek tak pro něj znamenal hned dvojí nepříjemnost. Jeho vozidlo bylo odtaženo a sedmašedesátiletého seniora si pro podezření z trestného činu převzala republiková policie. (pš)

Místo svěžího dechu hořká pachuť z odhalení, zákazník odešel s pokutou

Jednostranné zaměření projevil zákazník, který se v pátek dopoledne vydal do supermarketu na Halasově náměstí.  V prodejně si nabral pouze jeden druh zboží, jímž by mohl na dlouhou dobu osvěžit svůj dech. Pracovník hlídací agentury však byl ve střehu, a protože se muž pokusil odejít bez placení, přivolal hlídku městské policie. V jejich přítomnosti vyšlo najevo, že jednatřicetiletý muž odcizil žvýkačky za 1350 korun. Sladkosti poté zůstaly v obchodě a jednatřicetiletý muž dostal od strážníků pokutu. (pš)

Vytvořeno 9.2.2018 15:04:00 | přečteno 2x | ernest
load