Přehled událostí ze dne 13. února 2018

sanita4.jpg

Muž porušil zákaz pobytu v Brně, všimly si ho strážnice na obchůzce. Hlídka kontaktovala muže, který sousedkám údajně ušpinil dveře.

Muž porušil zákaz pobytu v Brně, všimly si ho strážnice na obchůzce

Ulice Dornych patří k těm, které brněnští strážníci kontrolují nejčastěji. Hlídka tam zamířila na obchůzku i dnes po třinácté hodině a potkala jednapadesátiletého muže. Strážnice o něm věděly, že má soudem zakázáno do těchto míst vstupovat kvůli předchozímu porušování zákona. Vyzvaly ho tedy k předložení dokladů a jejich tušení se potvrdilo. Muž skutečně porušil soudní zákaz a je tedy podezřelý z trestného činu. Záležitost dále šetří státní policisté. (jag)

Hlídka kontaktovala muže, který sousedkám údajně ušpinil dveře

Dvě základní kuchyňské suroviny byly včera odpoledne důvodem, proč se tři obyvatelky Starého Lískovce obrátily na městskou policii. Ženy ve věku od 38 do 67 let totiž rozladilo, že jim někdo vstupní dveře bytů polil olejem a posypal moukou. Podezíraly svého devětačtyřicetiletého souseda, který to prý dělá opakovaně a nájemnicím údajně i nadává. Muže hlídka v domě našla a vzhledem k okolnostem předala případ k projednání u přestupkové komise. (jag)

Vytvořeno 13.2.2018 16:18:00 | přečteno 2x | ernest
load