Přehled událostí ze dne 20. února 2018

jehla_08.jpg

Strážníci se zapojili do první pomoci dívce, která spadla na sněhu. Hlídky městské policie sbíraly odhozené jehly a stříkačky.

Strážníci se zapojili do první pomoci dívce, která spadla na sněhu

Zimní radovánky dopadly v pondělí odpoledne smolně pro osmiletou žákyni základní školy, která se třídou vyrazila do severozápadní části města. Při sjíždění zasněženého kopce upadla, bolestivě se narazila, ale zůstala při vědomí. První pomoc jí kromě přítomného pedagogického doprovodu poskytla i hlídka městské policie, která lokalitu právě kontrolovala. Strážníci vytáhli ze služebního auta deku, do níž dívenku opatrně zabalili a zajistili jí tak tepelný komfort. Školačku si brzy převzali přivolaní zdravotníci a po prvotním ošetření ji sanita převezla do nemocnice. (pš)

Hlídky městské policie sbíraly odhozené jehly a stříkačky

Použité aplikační pomůcky sbíraly v uplynulých hodinách hlídky městské policie. Po dvou jehlách strážníci našli v Bratislavské ulici, na Špitálce a v ulici Valcha, jednotlivé kusy odstranili z Bubeníčkovy, Příční, Jilemnického, Rooseveltovy ulice a z Dornychu. Nejvíce jich tentokrát bylo v Příční ulici, kde jich leželo jedenáct. Všech dvaadvacet aplikačních pomůcek strážníci odevzdali ve sběrných boxech k odborné likvidaci. (pš)

Vytvořeno 20.2.2018 15:17:00 | přečteno 1x | ernest
load