Poslední soutěžní ohňostroj: 70. 000 diváků

vyrazeni_014_01.jpg

Strážníci řešili případ fyzické potyčky a opilost mladé ženy

Neobvykle klidný průběh měl středeční poslední soutěžní ohňostroj na brněnské přehradě. Akce k přístavišti a jeho okolí přilákala na 70.000 návštěvníků, ve službě pak bylo několik desítek strážníků, kteří dohlíželi zejména na dodržování veřejného pořádku a usměrňování dopravy v brněnské Bystrci. Jediným incidentem, který museli strážníci řešit, bylo fyzické napadení mladíka z Brněnska krátce po skončení ohňostrůjné show.

Po 23. hodině bylo městským policistům oznámeno, že poblíž pláže Sirka došlo ke zbití mladého muže. Jednalo se o osmnáctiletého mladíka, který uvedl, že byl bezdůvodně napaden neznámým mužem, který se snažil od počátku vyvolat konflikt. Útočník mu způsobil odřeniny a podlitiny, k jejichž ošetření museli strážníci přivolat zdravotníky. Osobu odpovídající popisu možného podezřelého se strážníkům podařilo zadržet.

O dvě hodiny později vyjížděli strážníci ještě k jedné z restaurací v okolí přístaviště, kde v bahně na zemi ležela žena. Záhy se ukázalo, že osmnáctiletá Brňanka to přehnala s alkoholem a pomyslnou tečku za její návštěvou ohňostrůjné podívané byl ženin převoz k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice.

(zno)

Vytvořeno 3.6.2010 8:13:00 | přečteno 47x | ernest
load