Dopravně-bezpečnostní opatření k víkendovému MS superbiků

vyrazeni_014_01.jpg

V souvislosti s nadcházejícím mistrovstvím světa superbiků na brněnském automotodromu připravili strážníci a republikoví policisté dopravně-bezpečnostní opatření. Jeho cílem je zamezit případnému narušování veřejného pořádku a přispívat k zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a to jak v okolí závodiště, tak brněnské městské části Žebětín.

Za nejvhodnější způsob dopravy lze zájemcům o tento motoristický podnik doporučit spoje městské hromadné dopravy. Ti, kdo k okruhu zamíří automobily, budou moci parkovat na rozlehlé ploše u vysokého napětí, dále pak u kempu Start Kývalka, v případě deštivého počasí bude možné automobily odstavit na vyhrazených úsecích Staré dálnice. Co se týče motocyklů, ty ještě mohou jejich majitelé odstavit na odstavných plochách u tribun T1, T4 a D.

Všichni návštěvníci by měli mít na zřeteli také to, že koncentrace většího množství lidí může lákat nenechavce všeho druhu. Proto by zaparkovaná vozidla neměla připomínat výkladní skříň pro zloděje a pozor by si lidé měli samozřejmě dávat i na různé tašky a batůžky, které nenechavce taktéž lákají.

(zno)
Vytvořeno 7.7.2010 13:41:00 | přečteno 17x | ernest
load