Parkoviště Vojtova poslouží v režii strážníků i při koncertu Davida s Vondráčkovou

vojtova-ilu.jpg

Okolí brněnské Kajot arény není dopravně vytížené jen v době vyhledávaných sportovních akcí, ale také při řadě kulturních událostí. Značný zájem má podle předpokladů vzbudit také společný koncert Michala Davida a Lucie Vondráčkové, kteří na 19. hodinu ve čtvrtek 6. června naplánovali v Brně jednu ze zastávek své Hit Tour 2013.

Složité dopravní situaci v okolí brněnské Kajot arény proto opět odlehčí hlídky městské policie, které navedou návštěvníky na parkoviště ve Vojtově ulici. Nová plocha, která podstatně zlepšila parkování pro diváky hokejových zápasů i dalších sportovních a kulturních akcí na stadionu, slouží od loňského prosince a nabízí v určených časech 400 bezplatných parkovacích míst.

Ulice Vojtova leží při pohledu z Křídlovické za mostem přes řeku Svratku. Aby byla kapacita nové parkovací plochy plně využitá, budou řidičům při příjezdu k jednotlivým stáním pomáhat strážníci městské policie.

Parkoviště je otevřené vždy 2 hodiny před začátkem vybrané akce a opustit jej je nutné nejpozději 1 hodinu po ukončení akce. V případě nedodržení časového rozmezí nebo jiných komplikací mohou řidiči volat tísňovou linku městské policie na čísle 156.

Městská policie připravuje do budoucna na svém webu speciální sekci, kde si budou moci zájemci předem zjistit, při kterých plánovaných událostech bude toto příležitostné parkoviště k dispozici.

Nové parkoviště pro návštěvníky Kajot arény zajistilo statutární město Brno, Odbor dopravy MMB, Brněnské komunikace a.s., Městská policie Brno, Policie ČR a HC Kometa Brno. (jag)

Vytvořeno 4.6.2013 12:26:00 | přečteno 7x | ernest
load