6. ročník Sportovního dne MP Brno

DSCN9722a_01.jpg

Poměřit mezi sebou své síly, schopnosti a dovednosti v týmových a individuálních sportovních disciplínách se v pátek 6. září 2013 vydali brněnští strážníci z jednotlivých revírů a celoměstských jednotek. V areálu Sportovního klubu policie Kometa Brno v pisárecké Bauerově ulici se za slunného počasí konal již 6. ročník sportovního dne Městské policie Brno. Také nad jejím 6. ročníkem převzal záštitu primátor Statutárního města Brna Bc. Roman Onderka, MBA, který zápolení zahájil.

Čtrnáct přihlášených týmů se utkalo ve volejbalu, nohejbalu, běhu družstev a petangue. Jednotlivci si mohli vyzkoušet střelbu ze vzduchové pistole, zdolávání překážek v lanovém centru, šplh na laně či jízdu zručnosti na kole.

Ti nejlepší převzali na závěr poháry, diplomy i medaile z rukou náměstka primátora Bc. Ladislava Macka, ředitele MP a prezidenta SKP Kometa JUDr. Ing. Jaroslava Přikryla, BA a 1. náměstka ředitele městské policie Mgr. Karla Krainera.

Nejlepším týmem se v 6. ročníku sportovního dne MPB se stal revír Jih, druhou příčku vybojovali strážníci z Revíru střed, na třetí místo se prosadil tým Revíru Pole.

Výsledky turnajů v rámci MP Brno – volejbal: 1. Revír Jih, 2. Revír Pole, 3. Jednotka operativního zásahu; běh družstev: 1. Revír Střed, 2. Odbor prevence + Jednotka psovodů, 3. Revír Pole; petanque: 1. Revír Tábor, 2. Revír Sever, 3. JOZ; nohejbal: 1. Revír Střed, 2. Revír Sever, 3. Revír Jih.

Ocenění za nejnápaditější dresy se dostalo Revíru Východ.

Vítězové individuálních disciplín – šplh na laně: M. Švabovský (JOZ); jízda zručnosti: P. Tichý (Revír Sever); střelba ze vzduchovky: P. Koš (Revír Bystrc); soutěž v provazolezeckém centru: P. Tichý (Revír Sever). (pš)

Vytvořeno 7.9.2013 13:26:00 | přečteno 7x | ernest
load