"Doktoru Housovi" zajistí klidnou dopravu brněnští strážníci

8cb960e701_01.jpg

I když ho většina lidí zná především pro jeho roli v populárním seriálu Dr. House (House M.D.), je Hugh Laurie všestranným umělcem, jehož aktivity zdaleka nekončí u herectví. V úterý 22. července ve 20 hodin dorazí do brněnské haly Rondo, kde předvede své kvality coby zpěvák a klavírista. Pořadatelé očekávají o koncert velký zájem a městská policie proto znovu otevře velkokapacitní parkoviště ve Vojtově ulici.

Složité dopravní situaci v okolí arény odlehčí hlídky městské policie, které návštěvníky na parkoviště navedou. Plocha, která podstatně zlepšila parkování pro diváky hokejových zápasů i dalších sportovních a kulturních akcí na stadionu, slouží od prosince 2012 a nabízí v určených časech 400 bezplatných parkovacích míst.

  • Název události:
    HUGH LAURIE WITH THE COPPER BOTTOM BAND
  • Termín a místo:
    úterý 22. 7. 2014, 20.00 hod., hala Rondo

Ulice Vojtova leží při pohledu z Křídlovické za mostem přes řeku Svratku. Aby byla kapacita nové parkovací plochy plně využitá, budou řidičům při příjezdu k jednotlivým stáním pomáhat strážníci městské policie.

Parkoviště je otevřené vždy 2 hodiny před začátkem vybrané akce a opustit jej je nutné nejpozději 1 hodinu po ukončení akce. V případě nedodržení časového rozmezí nebo jiných komplikací mohou řidiči volat tísňovou linku městské policie na čísle 156.

Městská policie má na svém webu speciální sekci, kde si zájemci mohou předem zjistit, při kterých plánovaných událostech je toto příležitostné parkoviště k dispozici.

Parkoviště pro návštěvníky haly Rondo zajistilo statutární město Brno, Odbor dopravy MMB, Brněnské komunikace a.s., Městská policie Brno, Policie ČR a HC Kometa Brno. (jag)

Stáhněte si plánek a informace  ve formátu PDF.

Vytvořeno 17.7.2014 9:25:00 | přečteno 30x | ernest
load