Sportovní den městské policie vyhráli strážníci z centra Brna

DSC_0308.JPG

Týmovou soudržnost i individuální kvality si mohli otestovat strážníci během jubilejního desátého ročníku sportovního dne městské policie.

Síly při něm změřilo čtrnáct týmů z jednotlivých organizačních celků. Nejlépe si tentokrát vedli strážníci revíru Střed.

Dokázali převýšit všechny soupeře ve volejbalu a velmi dobře si vedli i v nohejbalu a týmovém běhu na lyžích, kde obsadili shodně druhou příčku. Největší ohrožení pro ně v celkovém hodnocení představovali kolegové z dopravní jednotky, jimž se podařilo zvítězit ve vybíjené a běhu na lyžích. V celkovém hodnocení jim ale připadla stříbrná příčka, zejména kvůli nevydařenému výsledku v nohejbalu a až 9. místu v petanque. Jako třetí se umístili strážníci revíru Východ.

Událost je pro strážníky během roku výjimečnou příležitostí, kdy se mohou ve velkém počtu setkat, neformálně se pobavit a upevnit tak vzájemné vztahy. Současně si vyměnují své pracovní zkušenosti z jednotlivých městských lokalit. I z tohoto důvodu již tradičně udělil akci svou záštitu brněnský primátor Petr Vokřál, jenž současně při slavnostním vyhlášení předával nejlepším týmům i jednotlivcům poháry a medaile.

Sportovní den se uskutečnil ve čtvrtek 14. září v areálu SKP Kometa v Bauerově ulici. (red)

Vytvořeno 18.9.2017 9:47:00 | přečteno 9x | ernest
load