Sportovní den 2019

IMG_5049.JPG

Možnost setkat se s kolegy, zlepšit si kondici a společně se pobavit měli už podvanácté zaměstnanci Městské policie Brno. Zápolení mezi jednotlivými týmy bylo letos napínavé až do samotného konce a vítězům Sportovního dne přišla pogratulovat primátorka statutárního města Brna Markéta Vaňková, která nad akcí převzala záštitu.

Kromě kolektivních sportů volejbalu, nohejbalu, fotbalu a pétanque mohli kolegové změřit síly také v soutěžích jednotlivců. Velmi těsné rozdíly rozhodovaly o umístění ve střelbě, převalování pneumatiky, cyklistické jízdě zručnosti nebo zdolání lanového centra, kde vítěz s časem 11:17 porazil svého soupeře o pouhou vteřinu.

Disciplínu, kde své týmy zastupovala dvojice soutěžících, tedy pétanque, ovládli psovodi městské policie. Hned za nimi skončili strážníci z revíru Tábor a o třetí místo úspěšně zabojovali pracovníci městského operačního střediska.

Tradičně oblíbený nohejbal opanovali strážníci z revíru Střed, kteří za sebou nechali kolegy z poříční a pořádkové jednotky.

I ve fotbalovém turnaji se na stupně vítězů dostali strážníci pořádkové jednotky, tentokrát ale na první místo. O další dvě příčky se podělili fotbalisté z revíru Pole a psovodi.

Volejbalové prvenství obhájil tým zastupující revír Střed. Druhé místo získali strážníci pořádkové jednotky a třetí zamířilo na revír Jih.

Boj o celkové pořadí byl dramatický až do úplného závěru a o konečném výsledku nakonec rozhodly až penalty. Revír Střed podlehl svým vyzyvatelům z pořádkové jednotky, kteří tak strážníkům z centra města překazili zisk třetího celkového triumfu za sebou. Pohár za třetí místo putoval k psovodům. (tk)

w_IMG_4574.jpg, obrázek se otevře v novém okněw_IMG_4651.jpg, obrázek se otevře v novém okněw_IMG_4808.jpg, obrázek se otevře v novém okně
w_IMG_4930.jpg, obrázek se otevře v novém okněw_IMG_5028.jpg, obrázek se otevře v novém okněw_IMG_4958.jpg, obrázek se otevře v novém okně
w_IMG_5045.jpg, obrázek se otevře v novém okněw_IMG_5076.jpg, obrázek se otevře v novém okněw_IMG_5190.jpg, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 18.9.2019 14:53:00 | přečteno 16x | ernest
load