Přehled událostí ze dne 4. ledna 2018

04.01.2018 | Tiskové zprávy

V baru popíjet nechtěla, strážníci ženě zprostředkovali lékařskou péči. Zákaznice nezaplatila zboží za téměř dva tisíce korun, nevyhnula se pokutě.

V baru popíjet nechtěla, strážníci ženě zprostředkovali lékařskou péči

Neobvyklé chování návštěvnice zaskočilo ve středu večer personál řečkovického podniku. Nic neříkala a bez jediné objednávky zůstávala desítky minut sedět na barové stoličce. I když neměla žádné viditelné zranění, její nepřítomný pohled vyslaným strážníkům naznačil, že dotyčnou mohou sužovat zdravotní potíže. Přivolaní záchranáři sedmačtyřicetiletou ženu prohlédli a lékař rozhodl o okamžitém převozu do Nemocnice Milosrdných bratří. (pš)

Zákaznice nezaplatila zboží za téměř dva tisíce korun, nevyhnula se pokutě

Nepřehlédnutelné množství zboží si včera večer chtěla odnést žena, která přišla do supermarketu v Řípské ulici. Při pohybu mezi regály však neunikla pracovníkovi ostrahy, a když přešla bez placení za pokladnu, zastavil ji a přivolal strážníky. Žena se hlídce ke krádeži přiznala a vyšlo najevo, že tímto způsobem chtěla získat potraviny v hodnotě 1935 korun. Nepoškozené zboží tedy zůstalo v prodejně, a protože u šestadvacetileté ženy nešlo o první majetkový prohřešek, dostala vysokou pokutu. (pš)