Přehled událostí ze dne 12. listopadu 2019

12.11.2019 | Tiskové zprávy

Lehce zraněný muž podle svých slov vypil dvě deci vína, sanita ho převezla na záchytku. Krádeží vodky se stal muž podezřelým z trestného činu, porušil nedávno udělenou podmínku.

Lehce zraněný muž podle svých slov vypil dvě deci vína, sanita ho převezla na záchytku

K muži stěžujícímu si na bolest hlavy a nohou vyrazila včera navečer hlídka městské policie neprodleně, a to i proto, že kolemjdoucím prý muž řekl, že ho mělo srazit auto. Strážníci si všimli drobných oděrek na rukou šestapadesátiletého muže ležícího v Řípské ulici, záhy se ale od něj dozvěděli, že zranění si způsobil sám a k žádné dopravní nehodě údajně nedošlo. Přiznal, že vypil alkohol, prý zhruba dvě deci vína. Na displeji alkoholtesteru se sice ukázala číslovka 2, jednalo se ale o promile. Muž proto zamířil po prvotním ošetření přivolanými zdravotníky na záchytnou stanici, kde si ho převzal od strážníků personál. (tk)

Krádeží vodky se stal muž podezřelým z trestného činu, porušil nedávno udělenou podmínku

Opakované pokuty ani podmíněný trest neodradily dnes ráno třiatřicetiletého muže, který se pokusil bez zaplacení odnést z obchodu v bohunickém kampusu láhev vodky. Zboží v hodnotě 99 korun bez zapírání vrátil a ostrahou přivolané strážníky hned informoval o tom, že se nejedná o ojedinělou událost. Zatímco hlídka městské policie čekala kvůli ztotožnění na republikové policisty, muž strážníkům vypočítal záznamy ve svém trestním rejstříku. Státní policisté potvrdili, že muž porušil nedávno udělenou podmínku a stal se tak podezřelým z trestného činu. Případem se budou proto policisté dále zabývat. (tk)