INFORMACE K VEŘEJNÉ FINANČNÍ SBÍRCE PRO ÚTULEK

26.06.2013 | Aktuální informace z útulku

Ke spokojenosti psů a koček v brněnském útulku mohou milovníci zvířat dopomoci finančním příspěvkem

Dne 26. června 2013 byla zahájena nová veřejná sbírka na dobu neurčitou.

(aktuální)

Prvotřídní péči zajišťuje útulek městské policie opuštěným zvířatům i díky štědrým dárcům, kteří v minulosti posílali své příspěvky na zřízená sbírková konta.

Získané finanční prostředky pomohly k zajištění nadstandardních podmínek pro odložené psy a kočky, útulek si mohl zakoupit speciální operační nástroje, veterinární léčiva i další zdravotnický materiál. (Více o minulé sbírce a vynaložených prostředcích čtěte zde.)

Lidé, kteří se rozhodnou útulku finančním příspěvkem pomoci, mohou využít bankovního účtu 111342222/0800. Částku je samozřejmě možné poukázat i složenkou.

V obou případech je adresa příjemce: Statutární město Brno, Magistrát města Brna, 601 67 Brno, do účelu platby uvést: Sbírka – opuštěná zvířata.

Finanční příspěvek je možné předat i v hotovosti pověřeným zaměstnancům přímo v útulku na ulici Palcary 50 s využitím takzvané sběrací listiny, která je tam pro tyto účely k dispozici.

·         STÁHNĚTE SI INFORMAČNÍ LETÁK (239.6 kB, Adobe Acrobat dokument) O SBÍRCE.

Veřejná sbírka je vhodnou volbou například pro ty, kdo by opuštěným zvířatům rádi pomohli, ale z jakéhokoli důvodu si je nemohou vzít do opatrovnictví. Zkušení veterináři a ošetřovatelé útulku městské policie mohou díky získaným penězům vytvořit svým svěřencům ideální podmínky pro pobyt i případné léčení a zajistit i složitější a nákladnější zákroky, na které by jinak chyběly prostředky či vybavení.

Každý měsíc najdou v útulku svůj přechodný domov desítky psů a koček. Děkujeme všem, kdo se rozhodnou dopomoci jim formou příspěvku do sbírky k zajištění jejich životní pohody.

Všechny psy a kočky umístěné v útulku si mohou zájemci prohlédnout na webu www.mpb.cz (aktualizuje se průběžně podle aktuálního stavu zvířat) v sekci Útulek pro zvířata. (jag)