Zápis

Chcete se přihlásit do našeho vzdělávacího programu?

Ještě než tak učiníte, zvažte prosím své reálné možnosti. Zejména, máte-li opravdu zájem, čas a chuť věnovat se náročnému studiu. Zda máte odpovídající dopravní spojení a zda se vám naše studium nekříží s jinými aktivitami.

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Přednášky základního programu jsou každé pondělí od 9 do 12 hodin v budově Areálu dopravní výchovy a vzdělávání Městské policie Brno, Bauerova č. 322/7, Brno 603 00 (zastávka Riviéra, okružní linky č. 44, 84. Parkování osobních automobilů je možné naproti areálu u 7. brány BVV). Cyklus přednášek začíná v září a završuje se v dubnu slavnostním vyřazením. !!! Vzhledem k plánované výstavbě v okolí Bauerovy ulice se předpokládá omezení hromadné dopravy a zrušení parkoviště u 7. brány BVV. Jednou z možností je i vynechání zastávky Riviéra, což by znamenalo, že do areálu bude přístup možný pouze po cyklostezce od Anthroposu (cca 12 minut pěšky) nebo ze zastávky Pisárky (cca 10 minut pěšky). Zvažte prosím své možnosti !!!

Městská policie Brno si vyhrazuje právo kdykoliv zrušit aktivity projektu Senior akademie s ohledem na aktuální situaci spojenou s pandemií COVID-19.

Obecné informace k podání přihlášek do Senior akademie:

KDY: od 9. 5. 2023 v 8:00 hodin

JAK: 

- elektronicky (50 míst)

- osobně (50 míst)

Elektronické přihlášení - formuláře přihlášek budou pro vyplnění zpřístupněny prostřednictvím odkazu na této stránce. Pro platnou registraci je rozhodující přijetí přihlášky a její automatické potvrzení.

Osobní přihlášení - formuláře přihlášek budou k dispozici v budově Areálu dopravní výchovy a vzdělávání, Bauerova 7, Brno,  kde následně bude probíhat jejich registrace.

ÚDAJE:

Pro vyplnění přihlášky budete potřebovat:

Jméno a příjmení, titul, datum narození, telefon, e-mail, bydliště (město, obec).

KAPACITA:

Maximální počet studentů je limitován kapacitou sálu v areálu Riviéra, který má 100 míst.

Abychom umožnili absolvovat vzdělávací program zcela novým zájemcům, nebudeme ke studiu přijímat absolventy SENIOR AKADEMIE, kteří ukončili Pokročilý program v letech 2019, 2020 a 2022.

KDO:

Pro přihlášení není stanoven žádný věkový limit posluchačů. Podmínkou je ale skutečný zájem a odpovědné zvážení svých reálných možností absolvovat časově náročné studium, tak aby vám nekolidovalo s jinými aktivitami a rodinnými povinnostmi.

Vzdělávací program je otevřený i pro zájemce, kteří nemají trvalé bydliště v Brně, nicméně odpovědně je potřeba zvážit dopravní spojení, které umožní včasný příchod na výuku a naopak nebude důvodem pro předčasný odchod z výuky.

Doporučujeme prostudovat ikona souboruEtický kodex posluchače Senior akademie.


Vytvořeno 22.9.2016 13:30:23 | přečteno 1237x | ernest
load