Přehled událostí ze dne 5. října 2022

default news
Bulharka si v cizím městě nevěděla rady, strážníci jí pomohli koupit lístek na autobus. Mladou ženu přistihli při údajné krádeži nabíječky, byla celostátně hledaná.

Bulharka si v cizím městě nevěděla rady, strážníci jí pomohli koupit lístek na autobus

Bezradná cizinka včera odpoledne zavítala na služebnu městské policie v centru města. Uchýlila se tam poté, co při přestupu na jiný spoj na Zvonařce ztratila své členy rodiny, a už je nenašla. Domnívala se, že babička s dětmi zřejmě pokračovala v jejich cestě do Bulharska, a tak dvaačtyřicetiletá žena nevěděla, co si má počít. Strážníci ale její beznaděj rychle rozptýlili, když jí nabídli, že ji na autobusové nádraží doprovodí a pomohou ji s koupí lístku na další spoj do její cílové stanice. (ms)

Mladou ženu přistihli při údajné krádeži nabíječky, byla celostátně hledaná

Telefonní nabíječku si ve středu ráno údajně vyhlédla dívka v královopolském nákupním centru. Se zbožím v ruce si to sice namířila k pokladnám, podle pracovníka ostrahy se ale s placením nenamáhala. Když si navíc uvědomila, že si jí všiml, dala se na útěk. Mezitím, co zaměstnanec dostihl mladou ženu na nedaleké zastávce, jejich směrem už mířila hlídka městské policie. Dívka se pak v přítomnosti strážníků ke krádeži nabíječky za necelých tři sta korun přiznala. Pracovníci prodejny ji ale bohužel nemohli vrátit do zpět do prodeje, protože byla poničená. Záhy se navíc ukázalo, že po dívce je vyhlášeno celostátní pátrání. Ještě před tím, než ji tedy strážníci předali policistům, postoupili podezření z majetkového přestupku úředníkům. (ms)Vytvořeno 5.10.2022 14:10:25 | přečteno 187x | marketa.skrivankova
load