Přehled událostí ze dne 3. listopadu 2022

ulomená noha stolu a rozbité dveře

Při hádce prý ulomil nohu od stolu a tou rozbil dveře, strážníci podezřelého muže dopadli. Strážníci pomohli muži ležícímu na zemi, nadýchal přes pět promile.

Při hádce prý ulomil nohu od stolu a tou rozbil dveře, strážníci podezřelého muže dopadli

Poklidný hovor dvou mužů u venkovního krbu přerostl včera odpoledne do vyhroceného konfliktu. Svědek události na lince 156 popsal, že na dvorku zábrdovického domu se prý dvojice pohádala a jednatřicetiletý muž potom začal být agresivní. Hlasitě křičel, a přitom údajně rozbil skleněnou výplň vchodových dveří. Do sporu se prý oba dostali kvůli přítelkyni jednoho z nich. Strážníci vyrazili na uvedenou adresu a muže odpovídajícího popisu uviděli při příjezdu ze služebního auta. Vyzvali ho, aby se s nimi vrátil na dvorek domu, kde k incidentu došlo. Tam našli dřevěný stůl s jednou ulomenou nohou a od svědků se dozvěděli, že právě tímto předmětem podezřelý jednatřicetiletý muž dveře údajně rozbil a poškozená byla i domovní fasáda. Protože výši vzniklé škody nebylo v danou chvíli možné vyčíslit, případ dořeší úředníci. (pš)

Strážníci pomohli muži ležícímu na zemi, nadýchal přes pět promile

O muže ležícího na zemi u budovy hlavního nádraží projevil v úterý večer obavu volající na linku 156. Přivolaná hlídka muže vyhledala a už od prvního pohledu bylo zřejmé, že je silně opilý. Žádná viditelná zranění naštěstí neměl, nebyl ale schopný se strážníky jakkoli komunikovat. Pomohli mu posadit se a provedli dechovou zkoušku. Když nadýchal 5,23 promile, přivolali ihned zdravotníky. Ti muže ošetřili a následně převezli sanitkou do nemocnice. (ms)


Vytvořeno 3.11.2022 14:21:04 | přečteno 694x | pavel.soba
load