Přehled událostí ze dne 3. března 2022

default news

Silně opilý řidič strážníkům daleko neujel a chtěl si obléct bundu, kterou neměl. Muž přistižený při popíjení alkoholu na ulici byl celostátně hledaný.

Silně opilý řidič strážníkům daleko neujel a chtěl si obléct bundu, kterou neměl

Problémy s návštěvníkem, který prý obtěžoval hosty klubu v Žabovřeskách, nahlásil dnes brzy ráno na linku 156 personál podniku. Když vyslaná hlídka dorazila na uvedenou adresu, muž odpovídající popisu už seděl za volantem volkswagenu a strážníkům se pokusil ujet. Daleko se však nedostal. Následnou zákonnou výzvu k zastavení uposlechl a po vystoupení z auta strážníkům předložil občanský i řidičský průkaz. Poněkud nesrozumitelné vyjadřování podstatně nasvědčovalo tomu, že je posilněný alkoholem. Mezi několik zmatených vět navíc vklínil i prosbu, že by se chtěl obléct, aby nestál na ulici jen v košili. Strážníci mu to umožnili, ale záhy je čekalo překvapení. Čtyřiadvacetiletý muž se totiž cestou k autu pro bundu najednou zarazil a uvědomil si, že tam vlastně žádnou nemá. Dechová zkouška pak opakovaně přinesla hodnotu okolo dvou promile, takže si ho jako podezřelého z trestného činu převzali republikoví policisté. (pš)

Muž přistižený při popíjení alkoholu na ulici byl celostátně hledaný

Popíjení alkoholu zakázané městskou vyhláškou bral ve středu odpoledne na lehkou váhu muž, kterého strážníci přistihli s lahví v ruce na Dornychu. Registr přestupků prozradil, že v jeho případě se jedná o první takový prohřešek, a také proto, že na upozornění reagoval smířlivě, chtěla hlídka celou záležitost uzavřít domluvou. Z ověření osobních údajů ale vyplynulo, že dvaačtyřicetiletý muž figuruje v celostátním pátrání. Strážníci ho tedy předali republikovým kolegům. (pš)  Vytvořeno 3.3.2022 15:35:07 | přečteno 181x | pavel.soba
load