Přehled událostí ze dne 28. března 2022

default news

Žena se pokusila ukrást muži telefon z auta, bezprostředně poté ji dopadli strážníci. Muž opakovaně kradl, hrozí mu vězení.

Žena se pokusila ukrást muži telefon z auta, bezprostředně poté ji dopadli strážníci 

O velkém štěstí může mluvit řidič dodávky, který v neděli odpoledne přivezl zboží do prodejny na Cejlu. Ve chvíli, kdy ho vynášel z nákladního prostoru a kráčel s ním do prodejny, spatřili strážníci kontrolující tuto lokalitu v kabině jeho vozidla ženu, která jako by v ní něco hledala. Když z ní pak bleskově vyskočila a namířila si to pryč, rozhodla se hlídka ověřit, zda skutečně patří k osádce vozidla. Jednadvacetiletou ženu tedy zastavila a řidiče zásobování, který ji evidentně neznal, pobídla, aby si zkontroloval, zda mu v kabině nic nechybí. Stejně starý muž nemusel dlouho hledat a připustil, že během zhruba minuty, co vykládal zboží, se mu z auta ztratil telefon značky Apple za zhruba dvacet tisíc korun. A přesně takový ze své kapsy vytáhla žena, které strážníci zabránili ve spěšném odchodu. Řidič strážníkům s úlevou poděkoval, ti pak ženu podezřelou ze spáchání trestného činu předali republikovým policistům. (ms)

Muž údajně opakovaně kradl, hrozí mu vězení

Údajného zloděje odhalila v neděli odpoledne ostraha vinohradského supermarketu, kde osmatřicetiletý muž prý pronesl pokladní zónou nezaplacené zboží za zhruba devět set korun. Schoval si ho údajně pod mikinu, nakonec ho ale musel vrátit nepoškozené zpět. Ke krádeži se pak v přítomnosti hlídky přiznal. Vzhledem k tomu, že ověřením osobních údajů strážníci zjistili, že už byl v minulosti za majetkovou kriminalitu potrestán, stal se tak podezřelým ze spáchání trestného činu. S tímto faktem se dotyčný nehodlal vůbec smířit a strážníkům opakovaně vyhrožoval, že jim ublíží. Chvíli na to ale skončil v rukou republikových policistů. (ms)


Vytvořeno 28.3.2022 15:10:38 | přečteno 232x | marketa.skrivankova
load