Přehled událostí ze dne 26. března 2012

DSCN0916.JPG

Strážníci pomohli seniorovi, kterému se udělala na ulici udělalo nevolno. Hlídka městské policie vyjížděla k případu zoufalé ženy, která chtěla ukončit svůj život. Brněnští strážníci odchytové služby odstraňovali z ulic a vozovek mrtvá zvířata.

Strážníci pomohli seniorovi, kterému se udělala na ulici udělalo nevolno

Brněnští strážníci dnes odpoledne pomohli osmašedesátiletému muži, kterému se v Husitské ulici v Králově Poli udělalo nevolno a takřka omdlel. Strážníkům senior sdělil, že je mu špatně pravděpodobně z teplého počasí a proto mu hlídka nabídla přivolání záchranky. To však osmašedesátiletý Brňan odmítl a tak jej strážníci alespoň doprovodili do místa bydliště.

Hlídka městské policie vyjížděla k případu zoufalé ženy, která chtěla ukončit svůj život

K prověření oznámení o sedmačtyřicetileté ženě, která již několik dní vyhrožovala sebevraždou vyjížděli brněnští strážníci do Hostislavovy ulice v Žebětíně. Po příjezdu na místo se hlídka MP od dvaadvacetiletého mladíka dozvěděla další podrobnosti celé události a tak se snažila kontaktovat ženu, která se octila v nesnázích. Ta jim pak skutečně potvrdila, že hodlá ukončit svůj život. K posouzení zdravotního stavu nešťastné ženy přivolali strážníci záchranáře, kteří Brňanku odvezli do zdravotnického zařízení.

Brněnští strážníci odchytové služby odstraňovali z ulic a vozovek mrtvá zvířata

Na tísňové lince 156 oznámil mužský hlas, že se ve vozovce v Provazníkově ulici v Černých Polích nachází pes sražený projíždějícím autem. Když vyjeli strážníci informaci prověřit, tak skutečně na komunikaci našli uhynulého psa. Mrtvé zvíře si přijel převzít odchytář, který jej odvezl k dalšímu  služebnímu opatření.. K odstranění  mrtvých koček musel vyjíždět strážník odchytové služby ve třech případech. První záležitost nalezené mrtvé kočky se odehrávala v Zedníkově ulici, další  zvíře se nacházelo v Chodské ulici v Králově Poli a v posledním případě si mrtvé kočky všimli kolemjdoucí na Cejlu.

(dk)

Vytvořeno 26.3.2012 15:56:00 | přečteno 40x | ernest
load