Přehled událostí ze dne 25. listopadu 2022

MP Brno montazni pena Malomerice1

Opilá matka se zdržovala uprostřed noci venku se školákem, ve vyhřátém služebním voze únavou usnul. Část Maloměřic pokryla před adventem bílá vrstva, sníh to však nebyl. 

Opilá matka se zdržovala uprostřed noci venku se školákem, ve vyhřátém služebním voze únavou usnul

Dítě pohybující se na ulici kolem opilé ženy uviděli strážníci v pátek kolem třetí hodiny ranní na západě Brna. Ověřením osobních údajů už zanedlouho vyšlo najevo, že dvojice patří k sobě a že třicátnice je matkou devítiletého chlapce. Žena si byla vědoma toho, že její dítě ráno půjde do školy a hlídce tvrdila, že má ještě dostatek času, aby se před vyučováním vyspalo. Jak moc mu chybí spánek, strážníci poznali, když chlapce posadili do vyhřátého služebního vozidla, kde hned usnul. Následná dechová zkouška u ženy opakovaně přinesla výsledek okolo dvou promile. Strážníci vyrozuměli republikové policisty a případem se budou zabývat i sociální pracovníci. (pš)

Část Maloměřic pokryla před adventem bílá vrstva, sníh to však nebyl 

Místo sněhu ležela na začátku adventu v Maloměřicích vrstva bílé montážní pěny. V noci na pátek se zatím neznámý vandal naprosto nepochopitelně vyřádil v Parkové ulici. Hlídka městské policie tam zatuhlou hmotu našla při páteční ranní kontrole na lavičkách, odpadkovém koši, na zemi, ale také na keřích a stromech. Podle prvotních zjištění na mobiliáři k žádné škodě nedošlo a pěnovou vrstvu odstranili pracovníci radnice. Jakékoli poznatky směřující k pachateli je možné hlásit na husovické služebně městské policie nebo na telefonu 545 241 904. Případ dořeší úředníci. (pš)


Vytvořeno 25.11.2022 15:41:10 | přečteno 488x | pavel.soba
load