Přehled událostí ze dne 22. listopadu 2022

default news

Mladík se po městě proháněl více než stokilometrovou rychlostí, zastavili ho až strážníci. Žena v noci údajně zvonila na sousedy, strážníkům tvrdila, že se k ní prý někdo vloupal. Muž nadýchal přes 4 promile, skončil v nemocnici.

Mladík se po městě proháněl více než stokilometrovou rychlostí, zastavili ho až strážníci

Jako o závod uháněl v neděli večer Veslařskou ulicí řidič BMW. V místě, kde je povolena maximálně padesátka, mu tachometr ukázal sto dva kilometrů v hodině. Více než dvojnásobné překročení rychlosti ale zaznamenali strážníci, kteří jeho zběsilou a nebezpečnou jízdu ihned ukončili. Dvaadvacetiletý muž sedící za volantem před hlídkou městské policie uznal, že jel příliš rychle. Za porušení dopravních předpisů mu teď hrozí pokuta až deset tisíc korun, zákaz řízení až jeden rok a bude mu připsáno pět bodů do bodového systému. (ms)

Žena v noci údajně zvonila na sousedy, strážníkům tvrdila, že se k ní prý někdo vloupal

Rozruch v bytovém domě v centru města prý způsobila uprostřed noci na úterý jedna z jeho obyvatelek. Podle volajícího na linku 156 tu žena údajně pobíhala po chodbách pouze ve spodním prádle a zvonila u toho prý na sousedy. Když ji přivolaní strážníci kontaktovali a zajímali se, co ji trápí, tvrdila jim, že do jejího bytu prý balkónovými dveřmi vlezl nějaký muž. Z toho důvodu odtud údajně utekla a zamkla ho tam. Hlídka tedy společně se sedmapadesátiletou ženou vstoupila dovnitř, žádný muž se tu ale nenacházel. Strážníci se raději ještě ubezpečili, že dveře a okna nejsou poškozená. Nic ale nenasvědčovalo tomu, že by se do jejího bytu někdo vplížil. Neslyšeli ani žádné výkřiky nebo bouchání, na které je žena v tu chvíli upozorňovala. Hlídka proto vzhledem k jejímu špatnému psychickému rozpoložení přivolala zdravotníky. Ti ženu převezli na další vyšetření sanitkou do nemocnice. (ms)

Muž nadýchal přes 4 promile, skončil v nemocnici

Osud silně opilého muže ležícího na chodníku ve Zborovské ulici nebyl v noci na úterý lhostejný muži volajícímu na linku 156. Vyslaná hlídka městské policie už tedy zakrátko čtyřicetiletého muže kontaktovala. Viditelně zraněný sice nebyl, nezvládal však s hlídkou vůbec komunikovat. Když pak provedená dechová zkouška přinesla výsledek 4,14 promile, rozhodli se strážníci přivolat záchranáře. Ti muže vyšetřili a vzhledem k jeho aktuálnímu zdravotnímu stavu ho obratem převezli do nemocnice. (ms)


Vytvořeno 22.11.2022 12:01:52 | přečteno 393x | marketa.skrivankova
load