Přehled událostí ze dne 22. června 2022

default news

Strážníci dopadli trojici podezřelou z vloupání do auta.  Muž se domníval, že auto špatně parkuje, odstřihl mu prý proto registrační značku.

Strážníci dopadli trojici podezřelou z vloupání do auta

Na skupinu mužů podezřelou z vloupání do vozidla v Černých Polích upozornil v úterý časně zrána svědek události. Strážníkům popsal, jak mladíci vypadali a také jakým směrem se vydali. Pracovníci u kamer je díky těmto informacím zahlédli na nedaleké zastávce městské hromadné dopravy. Vyslali tedy jejich směrem hlídku psovodů, která za nimi přistoupila do tramvaje, kde tři muže dopadla. Ověřením osobních poté vyšlo najevo, že jeden z trojice je navíc celostátně hledaný. Ještě než si policisté případ s podezřením na spáchání trestného činu převzali, jiná hlídka městské policie poničeného forda s rozbitým levým předním oknem našla a zajistila místo činu. (ms)

Muž se domníval, že auto špatně parkuje, odstřihl mu prý proto registrační značku

Na muže s nůžkami v ruce ochomýtajícího se v Žebětíně kolem zaparkovaného vozidla upozornila v pondělí odpoledne volající na linku 156. Údajně je totiž zasunul pod registrační značku a s kovovou tabulkou v ruce se odebral domů. Svědkyně navedla strážníky na správnou adresu. Hlídka tedy muže kontaktovala a zajímala se, co ho k odstranění značky vedlo. Třiapadesátník nezapíral. Domníval se prý, že řidič své vozidlo špatně zaparkoval, a chtěl ho na to tímto způsobem upozornit. Strážníci ale zjistili, že vozidlo pravděpodobně samovolně sjelo a zůstalo dvěma koly na chodníku. Případem se proto dále bude zabývat správní orgán. (ms)


Vytvořeno 22.6.2022 15:34:59 | přečteno 297x | marketa.skrivankova
load