Přehled událostí ze dne 20. prosince 2022

default news

Celostátně hledaná dívka se potemnělou ulicí projížděla na neosvětleném kole.  Zdrogovaný mladík se procházel několikaproudovou silnicí, do bezpečí ho odvedli strážníci

Celostátně hledaná dívka se potemnělou ulicí projížděla na neosvětleném kole

Jízdou na neosvětleném jízdním kole upoutala v pondělí večer pozornost hlídky městské policie cyklistka v Bohunicích. Bez rozsvícených světel byla totiž na vozovce velmi špatně vidět a hrozilo, že by ji mohl někdo srazit. Strážníci ji proto ihned zastavili a vysvětlili jí, že jízda potemnělou ulicí bez světlometu je velice riskantní, a kromě toho tím porušila dopravní předpisy. Při ověření osobních údajů navíc zjistili, že po dívce je vyhlášeno celostátní pátrání. Obratem proto vyrozuměli policisty, kterým chvíli nato hledané děvče předali. (ms)

Zdrogovaný mladík se procházel několikaproudovou silnicí, do bezpečí ho odvedli strážníci

Několikaproudovou vozovku si namísto chodníku zvolil v úterý ráno mladý muž na Staré osadě. Hlídku na něj upozornil řidič městské hromadné dopravy a vše podle něj nasvědčovalo tomu, že by chodec mohl být pod vlivem alkoholu nebo omamných látek. Strážníci muže okamžitě vyhledali a odvedli ho z frekventované silnice do ústraní. Mladík byl dezorientovaný a myslel si, že je teprve pondělí. Jak se z opačného koutu města dostal do Židenic hlídce městské policie sdělit nedokázal. Orientační dechová zkouška vyvrátila možnost, že je opilý. Test provedený přivolanými policisty ale záhy potvrdil přítomnost drog v mladíkově těle, a tak si případ převzali k dořešení. (ms)


Vytvořeno 20.12.2022 13:40:19 | přečteno 180x | marketa.skrivankova
load