Přehled událostí ze dne 17. června 2022

default news

Muž vzal kamarádovi mobil za dvacet tisíc korun, protože se prý bál o jeho zdraví. Strážníci našli pacienta, který předčasně opustil nemocnici.

Muž vzal kamarádovi mobil za dvacet tisíc korun, protože se prý bál o jeho zdraví  

O mobilní telefon v hodnotě okolo dvaceti tisíc korun přišel dnes ráno sedmadvacetiletý muž v centru města. Strážníkům řekl, že mu ho pod pohrůžkou vzal jeho vrstevník nedlouho poté, co se spolu dali do řeči. Zároveň dodal, že po internetu svůj mobilní telefon už mezitím stihl zablokovat, aby přístroj nikdo další nemohl využívat. I díky informacím od svědků se strážníkům podařilo údajného zloděje dopadnout jen krátce po přijetí oznámení na lince 156. Osmadvacetiletý muž měl odcizený mobil ještě u sebe a hlídce tvrdil, že ho známému vzal prý proto, že měl obavu o jeho zdraví. Případ s podezřením na spáchání trestného činu strážníci předali policistům. (pš)

Strážníci našli pacienta, který předčasně opustil nemocnici

Hlídky městské policie se ve čtvrtek večer zapojily do pátrací akce po pacientovi, který bez vědomí personálu odešel z nemocnice. Dosavadní vyšetření přitom naznačovala, že může být vážně ohrožen na životě, což si ale zřejmě vůbec nepřipouštěl. Třiapadesátiletého muže odpovídajícího popisu se strážníkům naštěstí podařilo po chvíli najít v Zábrdovicích. Byl při vědomí a s hlídkou bez problémů komunikoval. Přivolaní zdravotníci si muže převzali a sanitka ho odvezla do nemocnice. (pš)


Vytvořeno 17.6.2022 15:01:34 | přečteno 398x | pavel.soba
load