Přehled událostí ze dne 13. ledna 2022

default news

Strážníci desítky minut usměrňovali provoz po dopravní nehodě v Líšni. Chlapec omylem nastoupil do jiné tramvaje než jeho matka, o dobrý konec se zasadili strážníci.

Strážníci desítky minut usměrňovali provoz po dopravní nehodě v Líšni

Při středeční odpolední kontrole v Podruhově ulici si strážníci všimli auta, které narazilo do zaparkovaných vozidel. Za volantem lancie seděl zaklíněný řidič, který se nemohl dostat ven. S hlídkou komunikoval, neměl viditelná zranění a stěžoval si na bolesti břicha. Přes operační středisko si strážníci okamžitě vyžádali příjezd složek integrovaného záchranného systému a mezitím už začali usměrňovat dopravu. Hasiči pak řidiče vyprostili a sanitka ho odvezla do nemocnice. Přibližně po třech hodinách strážníci své působení na místě ukončili. (pš)

Chlapec omylem nastoupil do jiné tramvaje než jeho matka, o dobrý konec se zasadili strážníci 

Nešťastná shoda okolností včera odpoledne v centru města rozdělila matku a jejího ani ne desetiletého syna, který na poslední chvíli nastoupil do jiné tramvaje než ona. Vyděšená žena na další zastávce vystoupila a v naději, že ho najde se vydala jeho směrem. Aniž to ale tušila, syn mezitím také změnil trasu své cesty, takže pro ni bylo prakticky nemožné ho dostihnout. Chlapec tak sám dojel až na konečnou zastávku v Technologickém parku, odkud řidička prostřednictvím dispečinku dopravního podniku přivolala hlídku městské policie. Chlapec strážníkům přiznal, že důvodem jeho nesoustředěnosti byla neshoda s maminkou, jejíž jméno i adresu jim vzápětí nadiktoval. Zakrátko si vzpomněl také na to, že kousek odtud pracuje jeho táta. Hlídka proto chlapce posadila do služebního vozidla a společně s ním zamířila na uvedenou adresu. Šťastný konec tak na sebe nenechal dlouho čekat a chlapec se chvíli na to ocitl v náruči svého otce. Ten obratem zatelefonoval své ženě, kterou uklidnil, že jejich syn je v pořádku, a strážníkům s úlevou poděkoval za pomoc. (ms)Vytvořeno 13.1.2022 15:22:50 | přečteno 159x | pavel.soba
load