Přehled událostí ze dne 11. dubna 2022

default news

S vajíčkem a rumem v kapse chtěla opilá žena skočit do řeky, zamířila na záchytku. Další celostátní pátrání je u konce, pohřešovaného muže našli strážníci v nemocnici.

S vajíčkem a rumem v kapse chtěla opilá žena skočit do řeky, zamířila na záchytku

Od prodejny v centru Brna se včera kolem poledne prudce rozběhla dvaatřicetiletá žena. Tou dobou byli zrovna poblíž strážníci a z nenadálého chování zákaznice usoudili, že může jít o zlodějku. Na zákonnou výzvu k zastavení vůbec nereagovala, ale hlídka ženu už po pár metrech dostihla, což nesla se značnou nelibostí. Mezi hrstku vulgárních urážek vklínila ještě pohrůžku, že skočí do řeky a prudkým trhnutím dala najevo, že své odhodlání myslí vážně. Nic takového však strážníci nepřipustili a nasadili jí pouta. Vzápětí přiznala, že si z obchodu odnesla nezaplacené zboží za 349 korun. Poněkud překvapivá přitom byla kombinace odcizeného sortimentu. Z láhve rumu i vajíčka s překvapením se dlouho neradovala, a protože v její kapse cestou nedoznaly žádné újmy, obojí se vrátilo do prodeje. Následná dechová zkouška přinesla hodnotu 2,77 promile, a tak v doprovodu hlídky městské policie odvezla sanitka ženu na záchytnou stanici. Kromě majetkového prohřešku je podezřelá i z přestupků proti veřejnému pořádku. (pš)

Další celostátní pátrání je u konce, pohřešovaného muže našli strážníci v nemocnici

Dva dny pohřešovaného muže se včera podařilo najít brněnským strážníkům. Předcházela tomu žádost nemocničního personálu o ztotožnění pacienta, který tam dorazil bez dokladů. Ověření osobních údajů totiž ukázalo, že jde o třiasedmdesátiletého muže, a tak ho strážnici předali Policii České republiky. (pš)Vytvořeno 11.4.2022 15:21:06 | přečteno 174x | pavel.soba
load