Přehled událostí ze dne 10. května 2022

default news

Muž havaroval na elektrické koloběžce, strážníkům přiznal, že před jízdou pil alkohol. Strážníci zastavili řidiče, který svým autem poškodil zpětné zrcátko jiného vozu.

Muž havaroval na elektrické koloběžce, strážníkům přiznal, že před jízdou pil alkohol

Na žádost zdravotníků se v pondělí večer vydali strážníci do Křenové ulice, kde posádka sanitky právě ošetřovala evidentně opilého muže ležícího na trávníku. Nedaleko něj se nacházela elektrická koloběžka, vše tak nasvědčovalo tomu, že zřejmě nezvládl její řízení. To strážníkům potvrdil i svědek, který jim řekl, že ho jednapadesátiletý muž na koloběžce nejprve předjel, poté ale narazil do obrubníku a zřítil se na zem. Po chvíli se prý opět zvedl a chtěl ve své jízdě pokračovat, i tento pokus však skončil pádem. Tentokrát už si stěžoval na bolest hlavy, hrudníku a levého ramene, kolemjdoucí proto přivolal záchrannou službu. Zraněný muž strážníkům přiznal, že před jízdou na koloběžce pil alkohol, vzhledem ke své opilosti ale orientační dechovou zkoušku nezvládl. Sanitkou pak zamířil do nemocnice. Hlídka proto případ následně předala republikovým kolegům. (ms)

Strážníci zastavili řidiče, který svým autem poškodil zpětné zrcátko jiného vozu

V pondělí odpoledne zastavila autohlídka městské policie řidiče volkswagenu, když si při kontrole Cejlu všimla, jak svým vozidlem projel příliš blízko zaparkované škodovky, až zavadil o její zpětné zrcátko. Tímto střetem poškrábal plastový kryt a rozbil skleněnou výplň. Čtyřiačtyřicetiletý muž sice v první chvíli pokračoval ve své jízdě dál, hledal ale jenom vhodné místo, kde by se mohl otočit a vrátit se zpátky. Hlídka ho zastavila ze služebního vozidla a ke způsobení nehody se přiznal. Během čekání na republikové kolegy se k poškozenému vozidlu dostavil jeho majitel a hlídka jim tak případ předala. (ms)Vytvořeno 10.5.2022 14:36:55 | přečteno 252x | marketa.skrivankova
load